EKKOM Sp. z o.o. – Srebrny Partner na II Forum Wzorców i Standardów

Z dumą ogłaszamy, że firma EKKOM Sp. z o.o. została uhonorowana tytułem Srebrnego Partnera na prestiżowym II Forum Wzorców i Standardów. To znaczące wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-25.10.2023 r. w ramach Polskiego Kongresu Drogowego, przy współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki. Forum jest najważniejszym spotkaniem branży drogowej i mostowej, poświęconym w całości Wytycznym wczytaj dalej

czytaj dalej

TRANSEIA 2017 już za nami

TRANSEIA

8 grudnia zakończyła się III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna TRANSEIA „Oceny oddziaływania na środowisko w budownictwie komunikacyjnym”. Wydarzenie zgromadziło 120 uczestników, reprezentantów 39 podmiotów gospodarczych, administracji rządowej, samorządowej, przedstawicieli zarządców dróg i inwestorów.

czytaj dalej

EKKOM na Konferencji InfraBIM

W Polsce nikt już nie pyta, czy wprowadzać BIM, w tej chwili toczy się już dyskusja nad tym, jak to zrobić i od kiedy zacząć. Odpowiedzi na te i inne pytania przyniosła Ogólnopolska Konferencja InfraBIM, odbyłająca się w dniach 8-9 listopada 2016 roku w Łodzi z aktywnym uczestnictwem EKKOM-u.

czytaj dalej