O firmie

EKKOM tworzy kompleksowe rozwiązania dzięki ścisłej współpracy specjalistów z wielu dziedzin na każdym etapie powstawania projektu. EKKOM aktywnie uczestniczy w propagowaniu wiedzy, doświadczenia i dobrych praktyk. Czyni to poprzez wydawanie największego w Polsce Portalu drogowego edroga.pl, strony dialog-spoleczny.pl i prowadzenie Portalu map akustycznych oraz poprzez organizację szkoleń i warsztatów. EKKOM jest również autorem i współautorem wielu podręczników oraz wytycznych, które są powszechnie stosowane w drogownictwie.
 

Nagrody i wyróżnienia


Nagrody
W 2008 roku EKKOM został jednym z trzech laureatów nagrody „Trzeci wymiar innowacji” przyznawanej przez miesięcznik „Forbes”. Pomysłodawcą nagrody za perfekcyjne wykorzystywanie nowych technik projektowych jest wiodący dostawca oprogramowania Autodesk.

W 2010 roku podczas VIII Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej EKKOM „za upowszechnianie i wdrażanie rozwiązań projektowych z uwzględnieniem ekologii w zrównoważonym rozwoju transportu” otrzymał nagrodę specjalną w konkursie Liderzy Branży infrastruktury wydawnictwa Media-Pro.

Brak możliwości komentowania.