EKKOM Sp. z o.o. – Srebrny Partner na II Forum Wzorców i Standardów

Z dumą ogłaszamy, że firma EKKOM Sp. z o.o. została uhonorowana tytułem Srebrnego Partnera na prestiżowym II Forum Wzorców i Standardów. To znaczące wydarzenie, które odbędzie się w dniach 23-25.10.2023 r. w ramach Polskiego Kongresu Drogowego, przy współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Politechniką Krakowską im. Tadeusza Kościuszki. Forum jest najważniejszym spotkaniem branży drogowej i mostowej, poświęconym w całości Wytycznym w nowym systemie prawnym, obowiązującym od 21 września 2022 roku. Nasza obecność jako Srebrnego Partnera to wyraz naszego zaangażowania w rozwijanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie wzorców i standardów.

II Forum Wzorców i Standardów to doskonała okazja do zgłębienia praktycznych aspektów wykorzystania Wytycznych (WiS) zarówno w procesie projektowania, jak i zarządzania oraz utrzymania dróg i mostów. Wydarzenie będzie także miejscem, gdzie omawiane będą nowe systemy przepisów i zaleceń zawartych w Wytycznych, z myślą o projektantach, wykonawcach oraz zarządcach dróg. Forum będzie towarzyszyć spotkanie Komitetów Technicznych działających przy Polskim Kongresie Drogowym, które stanowią istotne ciało doradcze Ministra Infrastruktury ds. Wzorców i Standardów.

Z myślą o wygodzie uczestników, Forum zostanie zorganizowane w formie hybrydowej, co umożliwi zarówno uczestnictwo stacjonarne, jak i zdalne.

II Forum Wzorców i Standardów

Pełny program i możliwość rejestracji dostępne są na stronie internetowej II Forum Wzorców i Standardów pod adresem: https://kongresdrogowy.pl/ii-forum-wzorce-i-standardy-praktyczne-aspekty-wykorzystania-wis/

Serdecznie zachęcamy wszystkich zarządców dróg na każdym poziomie, przedstawicieli firm oraz ludzi świata nauki do udziału w tym ważnym wydarzeniu.

Do zobaczenia na Forum!

Brak możliwości komentowania.