BIM dla Infrastruktury, czyli EKKOM na Autodesk Day 2015

17 czerwca br. w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie BIM dla Infrastruktury – Autodesk Day 2015. Podczas konferencji swoimi doświadczeniami podzielą się m.in. dr inż. Janusz Bohatkiewicz i Krzysztof Jamrozik z EKKOM Sp. z o.o. Uczestnicy spotkania dowiedzą się jak zwiększyć efektywność tworzenia projektów w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, a także dokumentacji w oparciu o modelowanie informacji o budynku (BIM).

Konferencja będzie odbywała się w dwóch sesjach – dla kadry zarządzającej i inżynierów projektantów. Zakres tematyczny sesji obejmuje m.in. nowe narzędzia BIM dla infrastruktury – zwiększające efektywność projektów, utrzymujące spójne dane, międzynarodowe projekty i najlepsze praktyki wdrożeniowe, a także trendy i perspektywy w obszarze BIM dla infrastruktury.
Więcej informacji na edroga.pl

Kilka miesięcy wcześniej, 4-5 marca, EKKOM Sp. z o.o. wystąpił w roli partnera merytorycznego konferencji „Projektowanie Przyszłości” w Krakowie. Dr inż. Janusz Bohatkiewicz, Sebastian Biernacki, Magdalena Drach i Krzysztof Jamrozik zaprezentowali perspektywy, możliwości i ograniczenia zastosowania BIM w polskim drogownictwie oraz  rolę modelowania przestrzennego i wizualizacji w projektowaniu rozwiązań drogowych.
Patronem medialnym obu wydarzeń jest portal edroga.pl.

Brak możliwości komentowania.